Verhuisweekend Space 4: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
(→Wie) |
(→Wie) |
||
| Regel 35: | Regel 35: | ||
| iron || Ja || Misschien || Ja || | | iron || Ja || Misschien || Ja || | ||
|- | |- | ||
| − | | Wheeze_NL || Ja || Nee || Ja, alleen voor personenvervoer || | + | | Wheeze_NL || Ja || Nee || Ja, alleen voor personenvervoer || Hopelijk rond 12:00 aanwezig... |
|- | |- | ||
| shodan || Nee || Ja || Ja || Waarschijnlijk er pas rond 1 | | shodan || Nee || Ja || Ja || Waarschijnlijk er pas rond 1 | ||
Versie van 7 mrt 2024 16:45
| Verhuisweekend Space 4 | |
|---|---|
| Naam | Verhuisweekend Space 4 |
| Start datum | 09-03-2024 11:00 |
| Eind datum | 10-03-2024 20:00 |
| Locatie | Von Flotowlaan 1A / Fransebaan 93, Eindhoven |
Onderdeel van Verhuizing_Space_4.0
Wat
Vorig weekend hebben we alles verhuisklaar gemaakt en ingepakt. Dit weekend gaan wij de spullen van Space 3 naar Space 4 transporteren en een start maken met de space weer uit te pakken.
De volgende items zijn handig om vroeg te verplaatsen:
- Gedeelte v.h. gereedschap
- 1 Tafel
- Enkele stoelen
- Metalsystem
Catering: t.b.d.
Wie
Kun je meehelpen? Voeg je naam toe aan de lijst:
| Naam | Zaterdag | Zondag | Auto | Opmerkingen |
|---|---|---|---|---|
| Xesxen | Ja | Ja | Ja | Trekhaak, max 500/900kg |
| iron | Ja | Misschien | Ja | |
| Wheeze_NL | Ja | Nee | Ja, alleen voor personenvervoer | Hopelijk rond 12:00 aanwezig... |
| shodan | Nee | Ja | Ja | Waarschijnlijk er pas rond 1 |
| Brainsmoke | Ja | Ja | Nee | |
| cat | Ja | Ja | Nee | zaterdag wat later |
| Nr17MetBami | Ja | Neen | Ja | vanaf 12.00 uur. |
| cmpxchg | Ja | Neen | Ja | vanaf 11.00 uur. |
| Steephh | Ja | Indien nodig | Ja + 1.5 paards trailer | waarschijnlijk vanaf 12.30, mogelijk iets later |
| redlizard | Ja | Ja | Ja | BE, trekhaak |
| Boekenwuurm | Nee | Ja | Nee | |
| Peetz0r | Ja | Ja | Nee | |
| Jij? | ? | ? | ? |
