Stickers: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
| Regel 14: | Regel 14: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
| − | ! nickname !! aantal 10tjes | + | ! nickname !! aantal 10tjes !! betaalt !! ontvangen |
|+ | |+ | ||
| − | | Boekenwuurm || 1x | + | | Boekenwuurm || 1x || ja || ja |
|- | |- | ||
| − | | Hackalot || 1x | + | | Hackalot || 1x || || ja |
|- | |- | ||
| − | | Xesxen || 1x | + | | Xesxen || 1x || ja || ja |
|- | |- | ||
| − | | Sebastius || 1x | + | | Sebastius || 1x || ja || ja |
|- | |- | ||
| − | | cmpxchg || 1x | + | | cmpxchg || 1x || || |
|- | |- | ||
| − | | Peter72 || 1x | + | | Peter72 || 1x || || ja |
|- | |- | ||
| − | | Lupus || 1x | + | | Lupus || 1x || ja || ja |
|- | |- | ||
| Jij? || aantal tientjes | | Jij? || aantal tientjes | ||
Versie van 18 jun 2019 21:18
| Project Stickers | |
|---|---|
| Name | Stickers |
| Start | |
| Contact | Boekenwuurm |
| Website | |
| Information | Voorstel en geschiedenis van logostickers |
| Status | in progress |
huidig idee
Hackalot: Eindhoven de hackste!
Ik leg een tientje in:
| nickname | aantal 10tjes | betaalt | ontvangen |
|---|---|---|---|
| Boekenwuurm | 1x | ja | ja |
| Hackalot | 1x | ja | |
| Xesxen | 1x | ja | ja |
| Sebastius | 1x | ja | ja |
| cmpxchg | 1x | ||
| Peter72 | 1x | ja | |
| Lupus | 1x | ja | ja |
| Jij? | aantal tientjes |
