Stickers: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
k (Xesxen heeft pagina Projects:Stickers hernoemd naar Stickers) |
|||
| (2 tussenliggende versies door een andere gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 7: | Regel 7: | ||
= huidig idee = | = huidig idee = | ||
| − | Hackalot | + | Hackalot Eindhoven de hackste! Of eindhoven de hackste hackalot |
[[Bestand:Hackalot_EindhovenDeHackste_Sticker_bitmap.png|600px]] | [[Bestand:Hackalot_EindhovenDeHackste_Sticker_bitmap.png|600px]] | ||
| Regel 24: | Regel 24: | ||
| Sebastius || 1x || ja || ja | | Sebastius || 1x || ja || ja | ||
|- | |- | ||
| − | | cmpxchg || 1x || || | + | | cmpxchg || 1x || ja || |
|- | |- | ||
| − | | Peter72 || 1x || | + | | Peter72 || 1x || ja || ja |
|- | |- | ||
| Lupus || 1x || ja || ja | | Lupus || 1x || ja || ja | ||
Huidige versie van 14 nov 2019 om 21:16
| Project Stickers | |
|---|---|
| Name | Stickers |
| Start | |
| Contact | Boekenwuurm |
| Website | |
| Information | Voorstel en geschiedenis van logostickers |
| Status | in progress |
huidig idee
Hackalot Eindhoven de hackste! Of eindhoven de hackste hackalot
Ik leg een tientje in:
| nickname | aantal 10tjes | betaalt | ontvangen |
|---|---|---|---|
| Boekenwuurm | 1x | ja | ja |
| Hackalot | 1x | ja | |
| Xesxen | 1x | ja | ja |
| Sebastius | 1x | ja | ja |
| cmpxchg | 1x | ja | |
| Peter72 | 1x | ja | ja |
| Lupus | 1x | ja | ja |
| Jij? | aantal tientjes |
