Geïnteresseerden: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
| Regel 24: | Regel 24: | ||
| Maeddoc || Potentieel in de buurt van L-Space, maar nog niet || | | Maeddoc || Potentieel in de buurt van L-Space, maar nog niet || | ||
|- | |- | ||
| + | | madspace || http://www.madspace.nl || | ||
|} | |} | ||
Versie van 26 aug 2017 15:16
Als je interesse hebt in een lidmaatschap van de hackerspace, laat dan hier je (nick)name achter. Dit is puur om interesse te peilen.
| nickname | woonplaats | opmerkingen |
|---|---|---|
| fhp | Eindhoven | |
| Boekenwuurm | Eindhoven | |
| bef0re | Eindhoven | |
| Sebastius | ver weg | voor 1 jaar |
| redlizard | Eindhoven | |
| luc | Vroenhoven / Diemen | donateurdeelnemer |
| benadski | "naast" RevSpace | |
| Kartoffel | Eindhoven | |
| Xesxen | Reizend circus | |
| Maeddoc | Potentieel in de buurt van L-Space, maar nog niet | |
| madspace | http://www.madspace.nl |