Geïnteresseerden: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
| Regel 22: | Regel 22: | ||
| Xesxen || Reizend circus || | | Xesxen || Reizend circus || | ||
|- | |- | ||
| − | | Maeddoc || Potentieel | + | | Maeddoc || Potentieel in de buurt van L-Space, maar nog niet || |
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Versie van 24 aug 2017 10:53
Als je interesse hebt in een lidmaatschap van de hackerspace, laat dan hier je (nick)name achter. Dit is puur om interesse te peilen.
| nickname | woonplaats | opmerkingen |
|---|---|---|
| fhp | Eindhoven | |
| Boekenwuurm | Eindhoven | |
| bef0re | Eindhoven | |
| Sebastius | ver weg | voor 1 jaar |
| redlizard | Eindhoven | |
| luc | Vroenhoven / Diemen | donateurdeelnemer |
| benadski | "naast" RevSpace | |
| Kartoffel | Eindhoven | |
| Xesxen | Reizend circus | |
| Maeddoc | Potentieel in de buurt van L-Space, maar nog niet |