Naam: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
| Regel 5: | Regel 5: | ||
! naam !! domein vrij !! opmerkingen | ! naam !! domein vrij !! opmerkingen | ||
|+ | |+ | ||
| − | | L-space || nee, maar benaderd || | + | | L-space || nee, maar benaderd || lspaceeindhoven.nl is werknaam |
|- | |- | ||
| − | |eindspace|| || | + | |eindspace|| ja || |
|- | |- | ||
| − | | dommelair|| || | + | | dommelair|| ja || in bezit |
|- | |- | ||
| − | | brainshed|| || | + | | brainshed|| ja || |
|- | |- | ||
| − | | cyberhack|| || | + | | cyberhack|| ja || |
|- | |- | ||
| − | | cybershed|| || | + | | cybershed|| ja || |
|- | |- | ||
| − | | lightspace|| || | + | | lightspace|| nee || |
|- | |- | ||
| − | | litespace|| || | + | | litespace|| ja || |
|- | |- | ||
| − | | Litebrain|| || | + | | Litebrain|| ja || |
|- | |- | ||
| − | | Liteport|| || | + | | Liteport|| ja || |
|- | |- | ||
| − | | Lightport|| || | + | | Lightport|| ja || |
|- | |- | ||
| − | | Lightbrain|| || | + | | Lightbrain|| ja || |
|- | |- | ||
| − | | Hackerspace Eindhoven|| || | + | | Hackerspace Eindhoven|| ja || |
|- | |- | ||
| − | | /dev/lightbulb|| || | + | | /dev/lightbulb|| ja || |
|- | |- | ||
| − | | lightbulb|| || | + | | lightbulb|| nee || |
|- | |- | ||
| − | | peerspace|| || | + | | peerspace|| nee || |
|- | |- | ||
| − | | ehv-space || ||(Epische Hackers Verenigd") | + | | ehv-space || ja ||(Epische Hackers Verenigd") |
|- | |- | ||
| − | | ehaven|| || | + | | ehaven|| ja || |
|- | |- | ||
| − | | Woenselspace || || Alleen voor AK | + | | Woenselspace || ja || Alleen voor AK |
|- | |- | ||
| ''JOU IDEE!'' | | ''JOU IDEE!'' | ||
|+ | |+ | ||
|} | |} | ||
Versie van 18 aug 2017 22:03
Brainstormsessie voor de naam van de hackerspace, voeg je eigen ideeen toe!
| naam | domein vrij | opmerkingen |
|---|---|---|
| L-space | nee, maar benaderd | lspaceeindhoven.nl is werknaam |
| eindspace | ja | |
| dommelair | ja | in bezit |
| brainshed | ja | |
| cyberhack | ja | |
| cybershed | ja | |
| lightspace | nee | |
| litespace | ja | |
| Litebrain | ja | |
| Liteport | ja | |
| Lightport | ja | |
| Lightbrain | ja | |
| Hackerspace Eindhoven | ja | |
| /dev/lightbulb | ja | |
| lightbulb | nee | |
| peerspace | nee | |
| ehv-space | ja | (Epische Hackers Verenigd") |
| ehaven | ja | |
| Woenselspace | ja | Alleen voor AK |
| JOU IDEE! |