Gereedschap:Machines: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
(toevoeging gereedschap) |
|||
| Regel 25: | Regel 25: | ||
| HBM 13 - 300W | | HBM 13 - 300W | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Bestand:Gereedschap-Sleutelmachine. | + | | [[Bestand:Gereedschap-Sleutelmachine.jpg|frameless|75px]] |
| Borkey sleutelmachine / sleutel kopieer apparaat | | Borkey sleutelmachine / sleutel kopieer apparaat | ||
| [[Sleutelmachine]] | | [[Sleutelmachine]] | ||
|} | |} | ||
Versie van 19 jan 2020 22:01
| Foto | Naam | Info |
|---|---|---|
| Lasercutter | Lasercutter | |
| 3D Printer | Creality CR-10S Pro
In bruikleen van 123-3D. | |
| 3D Printer | 3D_Printer | |
| Figuurzaag | Aka FERMy de zaagtafel :') | |
| Kolomboor | HBM 13 - 300W | |
| Borkey sleutelmachine / sleutel kopieer apparaat | Sleutelmachine |