Bestuur: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
k |
|||
| Regel 6: | Regel 6: | ||
| Christel Sanders || Boekenwuurm || Voorzitter | | Christel Sanders || Boekenwuurm || Voorzitter | ||
|- | |- | ||
| − | | Ruud Koolen || | + | | Ruud Koolen || redlizard || Penningmeester |
|- | |- | ||
| Martijn Beekhuis || ]V[ || Secretaris | | Martijn Beekhuis || ]V[ || Secretaris | ||
Versie van 16 okt 2018 01:00
Het bestuur van Stichting Hackalot bestaat uit:
| Naam | Handle | Functie |
|---|---|---|
| Christel Sanders | Boekenwuurm | Voorzitter |
| Ruud Koolen | redlizard | Penningmeester |
| Martijn Beekhuis | ]V[ | Secretaris |
| Niek Blankers | Kartoffel | Algemeen bestuurslid |
| Bart Erven | bef0re | Algemeen bestuurslid |
De makkelijkste manier om contact op te nemen met het bestuur is via IRC. E-mails kunnen naar bestuur@hackalot.nl.