Naam: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
| Regel 83: | Regel 83: | ||
| L-Hack|| || | | L-Hack|| || | ||
|- | |- | ||
| − | | TabLab | + | | TabLab|| || |
|- | |- | ||
| − | | TabSpace | + | | TabSpace|| || |
|- | |- | ||
| − | | Thinklight | + | | Thinklight|| || |
|- | |- | ||
| − | | Luciflair | + | | Luciflair|| || |
|- | |- | ||
| − | | Lightingspace | + | | Lightingspace|| || |
|- | |- | ||
| EHack|| || | | EHack|| || | ||
| Regel 99: | Regel 99: | ||
| Bestspace || || Nee | | Bestspace || || Nee | ||
|- | |- | ||
| − | | LC-space | + | | LC-space|| || |
|- | |- | ||
| − | | EM-space | + | | EM-space|| || |
|- | |- | ||
| − | | R2-space | + | | R2-space|| || |
|- | |- | ||
| − | | Portal-space | + | | Portal-space|| || |
|- | |- | ||
| − | | technologica Ilumimia | + | | technologica Ilumimia|| || |
|- | |- | ||
| − | | Lack-Hack | + | | Lack-Hack|| || |
|- | |- | ||
| − | | Dommelspace | + | | Dommelspace|| || |
|- | |- | ||
| − | | Semafoorspace | + | | Semafoorspace|| || |
|- | |- | ||
|TH/e || ||Technische Hackerspace Eindhoven | |TH/e || ||Technische Hackerspace Eindhoven | ||
|- | |- | ||
| − | | Henk de Vries | + | | Henk de Vries|| || |
|- | |- | ||
| − | | Lennyspace | + | | Lennyspace|| || |
|- | |- | ||
| + | |userspace|| || vindbaarheid | ||
| + | |- | ||
| + | |H-space | ||
| + | |- | ||
| + | | Colourspace|| || L*a*b* | ||
|- | |- | ||
| ''JOUW IDEE!'' | | ''JOUW IDEE!'' | ||
|+ | |+ | ||
|} | |} | ||
Versie van 23 aug 2017 20:53
Brainstormsessie voor de naam van de hackerspace, voeg je eigen ideeen toe!
| naam | domein vrij | opmerkingen |
|---|---|---|
| L-space | nee, maar benaderd | lspaceeindhoven.nl is werknaam, maar L*space is een merk |
| eindspace | ja | |
| dommelair | ja | in bezit |
| brainshed | ja | |
| cyberhack | ja | |
| cybershed | ja | |
| lightspace | nee | |
| litespace | ja | |
| Litebrain | ja | |
| Liteport | ja | |
| Lightport | ja | |
| Lightbrain | ja | |
| Hackerspace Eindhoven | ja | |
| /dev/lightbulb | ja | |
| lightbulb | nee | |
| Mindspace | ? | M kan gedraaid worden naar een E, maar lijkt op MADspace (M*dspace) |
| peerspace | nee | |
| ehv-space | ja | (Epische Hackers Verenigd") |
| ehaven | ja | |
| Woenselspace | ja | Alleen voor AK |
| Boekenspace | ja | Wanneer je erheen gaat: "Ik boek 'm" |
| Lumilair/lab | ? | |
| Hackerspace Best - De Beste Hackerspace | ? | |
| Brabospace | ? | |
| Eindhack | ? | |
| Borkspace | ||
| B0rkspace | ||
| Sudospace | ||
| Hackerhok | ||
| Revlair | Promotie is al gedaan | |
| Brabospace | ||
| Hackerskantoor | ||
| Discspace | ||
| Leetspace | ||
| Lampegat-space | ||
| TL-Space | ||
| SLA | Still L-space Anyways | |
| 040-space | ||
| L-Hack | ||
| TabLab | ||
| TabSpace | ||
| Thinklight | ||
| Luciflair | ||
| Lightingspace | ||
| EHack | ||
| Illuminatie Eindhoven | ||
| Bestspace | Nee | |
| LC-space | ||
| EM-space | ||
| R2-space | ||
| Portal-space | ||
| technologica Ilumimia | ||
| Lack-Hack | ||
| Dommelspace | ||
| Semafoorspace | ||
| TH/e | Technische Hackerspace Eindhoven | |
| Henk de Vries | ||
| Lennyspace | ||
| userspace | vindbaarheid | |
| H-space | ||
| Colourspace | L*a*b* | |
| JOUW IDEE! |