39C3 tickets: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
| Regel 43: | Regel 43: | ||
| Paulus (geen lid) || hackalot@vient.nl || 1 || ja || nee | | Paulus (geen lid) || hackalot@vient.nl || 1 || ja || nee | ||
|- | |- | ||
| − | | Sternis (geen lid) || IRC / stern@ gnumpf.nl || 1 || | + | | Sternis (geen lid) || IRC / stern@ gnumpf.nl || 1 || Ja || nee |
|- | |- | ||
| Bakeromso || IRC / signal || 1 || Ja || Ja | | Bakeromso || IRC / signal || 1 || Ja || Ja | ||
|- | |- | ||
| − | | rowan8k (Oud lid, vriend van de space) || hack@rowan8k.nl / signal / telegram || 2 || | + | | rowan8k (Oud lid, vriend van de space) || hack@rowan8k.nl / signal / telegram || 2 || Ja || nee |
|- | |- | ||
| Stitch || elger@internetcleanup.foundation || 1 || Ja || Ja | | Stitch || elger@internetcleanup.foundation || 1 || Ja || Ja | ||
Versie van 29 okt 2025 22:06
Congress komt er weer aan. Hackalot heeft 3 regenererende vouchers gekregen. Geef als return adres info@hackalot op, dan raken we geen vouchers kwijt.
kopie van vorig jaar
Congress werkt met een regenererend vouchersysteem in de voorverkoop, en hackerspaces krijgen voucher. Er zijn 3 verkoop rondes, 1 voor angels (voorbij) een voor chaosclub-achtige initiatieven (Hackalot en Nederlandse hackerspaces vallen hieronder) en een open verkooprondes later.
Details: ccc
Er zijn vouchers
Zet je naam hier neer als je (als Hackalotter of vriend van de space) een 39C3 ticket wil kopen en een toekomstige voucher-code nodig hebt.
Enkele punten om rekening mee te houden
- Vouchers regenereren eens per dag. Je moet een return adres opgeven voor een ticket. Neem hiervoor info@hackalot.nl
- Wij sturen de voucher door. Zorg dat je voor ons bereikbaar bent op je contactmethode die je opgeeft.
- Vouchers regenereren eens per dag. bestel dus zo snel mogelijk, bij voorkeur die dag.
Ik wil een voucher
| Nickname | Contact | Approx usage | Verstuurd | besteld |
|---|---|---|---|---|
| Boekenwuurm | IRC /al het andere | 1 | Ja | Ja |
| juanitopapito (geen lid, vriend van de space) | juanitopapito.61 op Signal | 1 | Ja | Ja |
| a51c | IRC / signal | 1 | Ja | Ja |
| Alex (geen lid) | alex2tempo@lappa.nl / signal:Alex_P.04 | 1 | ja | ja |
| Splodin | IRC / Signal | 2 | Ja | Ja |
| FJW | Signal | 1 | Ja | Ja |
| Senna | Signal/Fiona | 1 | Ja | Ja |
| Raatmarien (geen lid) | mail@marienraat.nl | 1 | ja | nee |
| Paulus (geen lid) | hackalot@vient.nl | 1 | ja | nee |
| Sternis (geen lid) | IRC / stern@ gnumpf.nl | 1 | Ja | nee |
| Bakeromso | IRC / signal | 1 | Ja | Ja |
| rowan8k (Oud lid, vriend van de space) | hack@rowan8k.nl / signal / telegram | 2 | Ja | nee |
| Stitch | elger@internetcleanup.foundation | 1 | Ja | Ja |
| Marjolein | via Boekenwuurm | 2 | nee | nee |
| Sj03rd | sj03rd@proton.me | 1 | nee | nee |
| 4chm3d | via juanitopapito.61 op Signal | 1 | nee | nee |
| exotwist | 39c3@moreaux.nl | 1 | nee | nee |
| You? | IRC / your@mail.tld / $other_method | 1 | nee | nee |
Vervoer
Ik zoek nog vervoer
- You?
Ik heb nog plek over in de auto
- You?