Inkoopactie BrotherF440E: verschil tussen versies
(→Ik help mee! (word: Hall of fame): met dank voor de gelegenheid om een ticket voor 39C3 te kopen.) |
|||
| Regel 42: | Regel 42: | ||
|- | |- | ||
| Stitch || €50 || Nee | | Stitch || €50 || Nee | ||
| + | |- | ||
| + | | Alex || €30 || Ja | ||
|- | |- | ||
| jij? || || | | jij? || || | ||
|- | |- | ||
| − | ! Subtotaal: || | + | ! Subtotaal: || €310 || |
|} | |} | ||
Versie van 28 okt 2025 16:40
| Project Inkoopactie Brother Innov-is F440E | |
|---|---|
| Name | Inkoopactie Brother Innov-is F440E |
| Start | 2025/10/05 |
| End | 2020/10/15 |
| Contact | Boekenwuurm |
| Information | Leg hier je tientjes in om samen een borduurmachine te kopen :) |
| Status | In progress |
De space heeft al een leuke selectie van een naaimachine, overlocker en accesoires. Maar wat het nog mist is de kruising tussen een CNC en een naaimachine. Enter de borduurmachine!
In een tweedehands winkel in Leidschendam staat een borduurmachine. Het is een Brother, met een borduurgebied van 13x18cm. Ondanks dat die tweedehands is kost die nog steeds €550, en dan moet er materiaal zoals garen en stabilisator bij. Om de interesse te polsen en om budget bij elkaar te sprokkelen, start ik een actie om tientjes te verzamelen zodat we deze met z'n allen voor de space kunnen kopen :)
Ik help mee! (word: Hall of fame)
Voeg je naam hieronder toe, en het bedrag wat je graag bij wilt dragen (het is een tientjesactie, dus de suggestie is 1 of meer 10tjes ;) ). Als je nog niet bekend bent bij de space, zorg dan dat we je kunnen bereiken om je donatie te verzamelen.
| Nickname | bedrag | geïnd |
|---|---|---|
| Boekenwuurm | €100 | Ja |
| Steephh | €20 | Nee |
| Yady | €20 | Nee |
| Duncte | €20 | Nee |
| Xesxen | €10 | Nee |
| Lspace | €10 | Nee |
| iron | €25 | Nee |
| Bakeromso | €10 | Nee |
| Okarin | €25 | Nee |
| Stitch | €50 | Nee |
| Alex | €30 | Ja |
| jij? | ||
| Subtotaal: | €310 |
