Inkoopactie Zeefdruk: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
| Regel 68: | Regel 68: | ||
| Jakub || €25 || Nee | | Jakub || €25 || Nee | ||
|- | |- | ||
| − | ! Subtotaal: || | + | | Xesxen || €25 || Nee |
| + | |- | ||
| + | ! Subtotaal: || €250 || | ||
|} | |} | ||
Versie van 7 okt 2023 22:49
| Project Inkoopactie Zeefdrukset | |
|---|---|
| Name | Inkoopactie Zeefdrukset |
| Start | 2023/10/05 |
| End | 2023/11/05 |
| Contact | iron |
| Website | https://zeefdrukland.nl/Zeefdruk-Starter-Set |
| Information | Leg hier je tientjes in om samen een zeefdrukset te kopen :) |
| Status | Ongoing |
We willen in de space een zeefdrukset. Dit is leuk voor bijvoorbeeld eigen T-Shirts (in kleine oplagen!)
We gaan in principe voor het starter set (https://zeefdrukland.nl/Zeefdruk-Starter-Set), maar indien er veel interesse is kunnen we ook de luxere versie halen (https://zeefdrukland.nl/Advanced-Zeefdruk-Set-Textiel-A3-)
Hierbij gaan we ook een paar kleuren verf halen; mocht je kleur voorkeuren hebben, laat ze vooral weten!
Kostenoverzicht
| Item | kosten |
|---|---|
| Zeefdruk starter set textiel A3+ | 139,- |
| Zeeftape | 5,95 |
| Remover spons | 7,95 |
| texpro verharder | 22,95 |
| texpro blauw-violet | 14,95 |
| texpro yellow | 14,95 |
| texpro zwart | 14,95 |
| texpro wit | 14,95 |
| texpro rood | 14,95 |
| Zeefdrukgaas 54T | 12,95 |
| Totaal | 263,55 |
Ik help mee!
Wil je ook een of enkele tientjes in leggen? Tof! Laat je naam en het bedrag hieronder achter, en zorg dat ik je kan bereiken om een IBAN/betaalverzoek te sturen.
| Nickname | bedrag | geïnd |
|---|---|---|
| Okarin | €50 | Nee |
| iron | €50 | Nee |
| Boekenwuurm | €20 | Nee |
| cat | €10 | Nee |
| Bakeromso | €20 | Nee |
| Sebastius | €10 | Nee |
| cmpxchg | €20 | Nee |
| Steephh | €20 | Nee |
| Jakub | €25 | Nee |
| Xesxen | €25 | Nee |
| Subtotaal: | €250 |