Meeting 2017-09-26: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
| Regel 17: | Regel 17: | ||
| Kartoffel || | | Kartoffel || | ||
|- | |- | ||
| − | | Boekenwuurm | + | | Boekenwuurm || |
|- | |- | ||
| ]V[ | | ]V[ | ||
Versie van 25 sep 2017 15:32
| Meeting 2017-09-26 | |
|---|---|
| Naam | Meeting 2017-09-26 |
| Start datum | 26-09-2017 19:30 |
| Locatie | Venbergsemolen 245 Eindhoven |
Agenda
- Statusupdate stichting Hackalot
- Ruimte
- Uw punt hier?
Aanwezigen
| nickname | opmerkingen | ||
|---|---|---|---|
| Kartoffel | |||
| Boekenwuurm | |||
| ]V[ | - | Jij? | Eventuele opmerkingen |