BoodschappenBar: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
| Regel 15: | Regel 15: | ||
| rozijntjes, nootjes? || || || | | rozijntjes, nootjes? || || || | ||
|- | |- | ||
| − | | Suikervrij drinken zonder cafeine || Juerd, Kartoffel || Suggestie: coca cola zero cherry (Kartoffel) || Fanta, lipton icetea verkocht niet | + | | Suikervrij drinken zonder cafeine || Juerd, Kartoffel || Suggestie: coca cola zero cherry (Kartoffel) || Fanta zero, cola zero, lipton icetea verkocht niet |
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Versie van 12 dec 2019 22:39
Trefwoorden: inkopen, inkoop, sligro, op, revbank, eten, bestel, lijst, boodschappen, bar
Op op
Naturel chips
Bijna op
Verzoekjes
| Wat | Wie willen dit? (Voeg je naam toe om te stemmen) | Concreet voorstel | uitvoer |
|---|---|---|---|
| Dingen die ietsjes gezonder zijn dan bounties | bef0re, Juerd, Xesxen, Lupus | Liga's, Tosties, noodles, cupasoop, b'tween, sultana's | |
| rozijntjes, nootjes? | |||
| Suikervrij drinken zonder cafeine | Juerd, Kartoffel | Suggestie: coca cola zero cherry (Kartoffel) | Fanta zero, cola zero, lipton icetea verkocht niet |