Gereedschap: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
| Regel 4: | Regel 4: | ||
! Info | ! Info | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Bestand:Gereedschap- | + | | [[Bestand:Gereedschap-Lasercutter.jpeg|frameless|75px]] |
| Machines | | Machines | ||
| [[Machines]] | | [[Machines]] | ||
Versie van 17 okt 2019 19:50
| Foto | Naam | Info |
|---|---|---|
| Machines | Machines | |
| Schoevendraaiers | Gereedschap:Schoevendraaiers | |
| Inbussleutelsets | Gereedschap:Inbussleutelsets | |
| Steeksleutelset | Gereedschap:Steeksleutelset | |
| Hamer | Aantal: 1 | |
| Rubberhamer | Aantal: 1 | |
| Precisie schoevendraaier set | Aantal: 2 | |
| Gehoorbescherming | Aantal: 4 | |
| Waterpomptang | Aantal: 2 | |
| Waterpas | Aantal: 1 | |
| Plamuurmes | Aantal: 3
1 Andere met houten handvat | |
| Multitang | Aantal: 1 | |
| Kniptang | Aantal: 3
1 met rood-zwart handvat | |
| Mini kniptang | Aantal: 1 | |
| Mini tang | Aantal: 4 | |
| Multi striptang | Aantal: 1 | |
| Grote schaar | Aantal: 2 | |
| Kleine schaar | Aantal: 4 | |
| Metaalschaar | Aantal: 1 | |
| Schuifmaat | Aantal: 1 | |
| Verfklem | Aantal: 4 | |
| Babyzaag | Aantal: 1 | |
| Zaag | Aantal: 1 | |
| Metaalspons | Aantal: 1 | |
| Terminalset | Aantal: 1 | |
| Bijl | Aantal: 1 | |
| Houtbeitelset | Aantal: 1 | |
| Houtraspenset | Aantal: 1 | |
| Verstekbak + zaag | Aantal: 1 |