Sjabloon:Projecten: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
| Regel 17: | Regel 17: | ||
|- | |- | ||
! style="vertical-align:top" | Name | ! style="vertical-align:top" | Name | ||
| − | | [[Project name:: | + | | [[Project name::{{name| }}]] |
|- | |- | ||
! style="vertical-align:top" | Start | ! style="vertical-align:top" | Start | ||
Versie van 12 mei 2019 23:44
Use this template in the following way on Project pages:
{{Project
|name=Name / Nick
|Picture=image.jpg
|URL=http://www.project.tld/ or [[MyPage]], etc.
}}