MakerDays2025: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
(Nieuwe pagina aangemaakt met '{{Meeting |Name=De Eindhoven Maker Days |StartDate=2024/09/28 09:00:00 |EndDate=2025/09/29 18:00:00 |Where=Stadhuisplein Eindhoven, Eindhoven |Permanent=Nee |Pictur...') |
|||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
{{Meeting | {{Meeting | ||
|Name=De Eindhoven Maker Days | |Name=De Eindhoven Maker Days | ||
| − | |StartDate= | + | |StartDate=2025/09/28 09:00:00 |
|EndDate=2025/09/29 18:00:00 | |EndDate=2025/09/29 18:00:00 | ||
|Where=Stadhuisplein Eindhoven, Eindhoven | |Where=Stadhuisplein Eindhoven, Eindhoven | ||
Huidige versie van 4 sep 2025 om 22:36
| MakerDays2025 | |
|---|---|
| Naam | De Eindhoven Maker Days |
| Start datum | 28-09-2025 09:00 |
| Eind datum | 29-09-2025 18:00 |
| Locatie | Stadhuisplein Eindhoven, Eindhoven |
De maker faire is niet meer, leve de maker days!
Programma
- We staan op de maker days met een stand! Kom ons bezoeken/helpen promoten in Stadhuis Eindhoven!
- Ergens op het terrein
- Niet op strijp-s/klokgebouw!
- Standbemensers kunnen zich melden bij de makersbalie
Wat?
volgens hun site:
Maker Days Eindhoven is hét festival voor iedereen die zich wil laten inspireren door innovatie, creativiteit en techniek. Op 27 + 28 september transformeert het centrum van Eindhoven in een bruisend feest met waanzinnige creaties, leuke activiteiten en bijzondere uitvindingen.
Makersinformatie: TBD
Wat gaat er gebeuren?
tbd
We hebben een stand van ?x?m, met twee tafels met een paar stoelen, en die willen we leuk aankleden. Heb je ideeën? Hier is je plek om ze te delen :)
- Veel publiek in 2 dagen. Er komt een heel gevarieerd publiek, veel kinders met ouders, scholieren, eenzame makers, veel mensen met een verhaal van wat ze zelf maken, mensen zonder kennis of ervaring maar met erg veel interesse. Erg tof!
- Misschien is het leuk om daar 2 dagen te staan (letterlijk, sort of - krukken/stoelen were frowned upon drie jaar geleden keer wegens promoten actieve uitstraling... Vorig jaar was het geen probleem). Met meer mensen is het leuker, en dan kun je ook nog een keer rond lopen.
Voor deelnemers
We kunnen hulp en projecten goed gebruiken! Voor meehelpers is toegang tot de makerfaire gratis, daarom weten we graag iets van te voren met hoeveel mensen we zijn. Met twee mensen is het te doen, 4 is prima, met 6 kun je goed afwisselen en kijken wat er nog meer gebeurt. :)
Dit jaar vragen we hulp van meerdere hackerspaces
| Naam | Zaterdag | Zondag | Project |
|---|---|---|---|
| Boekenwuurm | Ja | Ja | Hackalot, Revspace, Vlindervleugels, LEDslurf, ledcube, iets nieuws? epaper misschien |
| Elborro | Ja | Ja | Bitlair, Revspace, Bitlair, 3d printer, led matrix |
| Jij? | ? | ? | ? |