Naam: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
k (even mijn ex eer aan doen, die grammarnazi't op jou vs. jouw) |
|||
| Regel 43: | Regel 43: | ||
| Woenselspace || ja || Alleen voor AK | | Woenselspace || ja || Alleen voor AK | ||
|- | |- | ||
| − | | '' | + | | ''JOUW IDEE!'' |
|+ | |+ | ||
|} | |} | ||
Versie van 18 aug 2017 22:29
Brainstormsessie voor de naam van de hackerspace, voeg je eigen ideeen toe!
| naam | domein vrij | opmerkingen |
|---|---|---|
| L-space | nee, maar benaderd | lspaceeindhoven.nl is werknaam |
| eindspace | ja | |
| dommelair | ja | in bezit |
| brainshed | ja | |
| cyberhack | ja | |
| cybershed | ja | |
| lightspace | nee | |
| litespace | ja | |
| Litebrain | ja | |
| Liteport | ja | |
| Lightport | ja | |
| Lightbrain | ja | |
| Hackerspace Eindhoven | ja | |
| /dev/lightbulb | ja | |
| lightbulb | nee | |
| peerspace | nee | |
| ehv-space | ja | (Epische Hackers Verenigd") |
| ehaven | ja | |
| Woenselspace | ja | Alleen voor AK |
| JOUW IDEE! |