Inkoopactie Zeefdruk: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
| Regel 50: | Regel 50: | ||
| cat || €10 || Nee | | cat || €10 || Nee | ||
|- | |- | ||
| − | ! Subtotaal: || | + | | Bakeromso || €20 || Nee |
| + | |- | ||
| + | ! Subtotaal: || €150 || | ||
|} | |} | ||
Versie van 7 okt 2023 19:10
| Project Inkoopactie Zeefdrukset | |
|---|---|
| Name | Inkoopactie Zeefdrukset |
| Start | 2023/10/05 |
| End | 2023/11/05 |
| Contact | iron |
| Website | https://zeefdrukland.nl/Zeefdruk-Starter-Set |
| Information | Leg hier je tientjes in om samen een zeefdrukset te kopen :) |
| Status | Ongoing |
We willen in de space een zeefdrukset. Dit is leuk voor bijvoorbeeld eigen T-Shirts (in kleine oplagen!)
We gaan in principe voor het starter set (https://zeefdrukland.nl/Zeefdruk-Starter-Set), maar indien er veel interesse is kunnen we ook de luxere versie halen (https://zeefdrukland.nl/Advanced-Zeefdruk-Set-Textiel-A3-)
Hierbij gaan we ook een paar kleuren verf halen; mocht je kleur voorkeuren hebben, laat ze vooral weten!
Kostenoverzicht
| Item | kosten |
|---|---|
| Zeefdruk starter set textiel A3+ | 139,- |
| Zeeftape | 5,95 |
| Remover spons | 7,95 |
| Texbasic dekkend wit 250ml | 12,95 |
| Hyprprint texbasic verharder voor luchtdroging 25ml | 11,95 |
| Een paar kleuren texbasic | ?? |
| Totaal | 177,80 |
Ik help mee!
Wil je ook een of enkele tientjes in leggen? Tof! Laat je naam en het bedrag hieronder achter, en zorg dat ik je kan bereiken om een IBAN/betaalverzoek te sturen.
| Nickname | bedrag | geïnd |
|---|---|---|
| Okarin | €50 | Nee |
| iron | €50 | Nee |
| Boekenwuurm | €20 | Nee |
| cat | €10 | Nee |
| Bakeromso | €20 | Nee |
| Subtotaal: | €150 |