Gereedschap:Machines: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
| (3 tussenliggende versies door een andere gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 4: | Regel 4: | ||
! Info | ! Info | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Bestand: | + | | [[Bestand:Fabcore.jpg|frameless|100px]] |
| Lasercutter | | Lasercutter | ||
| [[Lasercutter]] | | [[Lasercutter]] | ||
| Regel 45: | Regel 45: | ||
| [[2D printer]] | | [[2D printer]] | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Bestand: | + | | [[Bestand:Pasjesprinter.jpg|frameless|100px]] |
| pasjesprinter | | pasjesprinter | ||
| − | | [[ | + | | [[pasjes printer]] |
|} | |} | ||
Huidige versie van 8 dec 2022 om 09:54
| Foto | Naam | Info |
|---|---|---|
| Lasercutter | Lasercutter | |
| 3D Printer | Creality CR-10S Pro
In bruikleen van 123-3D. | |
| 3D Printer | 3D_Printer | |
| Figuurzaag | Aka FERMy de zaagtafel :') | |
| Kolomboor | HBM 13 - 300W | |
| Borkey sleutelmachine / sleutel kopieer apparaat | Sleutelmachine | |
| Draadinjectiemachine / medion naaimachine | Naaimachine | |
| Meervoudigedraadinjectiemachine / Overlocker Lock 740DSA | Overlocker | |
| tijdelijk: CNCDraadinjectiemachine / Brother borduurmachine / Sir Stabalot | Borduurmachine | |
| 2D inktjet printer | 2D printer | |
| pasjesprinter | pasjes printer |