Gereedschap:Machines: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
| Regel 38: | Regel 38: | ||
|- | |- | ||
| [[Bestand:Brother_m240ed_-_borduurmachine_1.jpg|frameless|100px]] | | [[Bestand:Brother_m240ed_-_borduurmachine_1.jpg|frameless|100px]] | ||
| − | | CNCDraadinjectiemachine / Brother borduurmachine | + | | tijdelijk: CNCDraadinjectiemachine / Brother borduurmachine / Sir Stabalot |
| [[Borduurmachine]] | | [[Borduurmachine]] | ||
|- | |- | ||
Versie van 3 mei 2022 20:25
| Foto | Naam | Info |
|---|---|---|
| Lasercutter | Lasercutter | |
| 3D Printer | Creality CR-10S Pro
In bruikleen van 123-3D. | |
| 3D Printer | 3D_Printer | |
| Figuurzaag | Aka FERMy de zaagtafel :') | |
| Kolomboor | HBM 13 - 300W | |
| Borkey sleutelmachine / sleutel kopieer apparaat | Sleutelmachine | |
| Draadinjectiemachine / medion naaimachine | Naaimachine | |
| Meervoudigedraadinjectiemachine / Overlocker Lock 740DSA | Overlocker | |
| tijdelijk: CNCDraadinjectiemachine / Brother borduurmachine / Sir Stabalot | Borduurmachine | |
| 2D inktjet printer | 2D printer |