Geïnteresseerden: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
k |
|||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
| − | Als je interesse hebt in een deelnemerschap van de hackerspace, laat dan hier je (nick)name achter | + | Als je interesse hebt in een deelnemerschap van de hackerspace, laat dan hier je (nick)name achter. Wil je ons steunen door daadwerkelijk deelnemer te worden? Dat kan via [[Deelnemer_Worden|deze pagina]] |
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
| − | ! nickname !! woonplaats !! opmerkingen | + | ! nickname !! woonplaats !! betaalt deelnemerbijdrage !! opmerkingen |
|+ | |+ | ||
| + | | Boekenwuurm || Eindhoven || Ja | ||
| + | |- | ||
| fhp || Eindhoven || | | fhp || Eindhoven || | ||
| − | |||
| − | |||
|- | |- | ||
| bef0re || Eindhoven || | | bef0re || Eindhoven || | ||
|- | |- | ||
| − | | Sebastius || ver weg || voor 1 jaar | + | | Sebastius || ver weg || || voor 1 jaar |
|- | |- | ||
| redlizard || Eindhoven || | | redlizard || Eindhoven || | ||
|- | |- | ||
| − | | luc || Vroenhoven / Diemen || donateurdeelnemer | + | | luc || Vroenhoven / Diemen || || donateurdeelnemer |
|- | |- | ||
| benadski || "naast" RevSpace || | | benadski || "naast" RevSpace || | ||
|- | |- | ||
| − | | Kartoffel || Eindhoven || | + | | Kartoffel || Eindhoven || Ja |
|- | |- | ||
| Xesxen || Reizend circus || | | Xesxen || Reizend circus || | ||
| Regel 24: | Regel 24: | ||
| Maeddoc || Potentieel in de buurt van L-Space, maar nog niet || | | Maeddoc || Potentieel in de buurt van L-Space, maar nog niet || | ||
|- | |- | ||
| − | | NovemberBravo || Soest "Naast" Bitlair || Friend of the space | + | | NovemberBravo || Soest "Naast" Bitlair || || Friend of the space |
|- | |- | ||
| Sling || Regio Eindhoven || | | Sling || Regio Eindhoven || | ||
Versie van 6 sep 2017 15:30
Als je interesse hebt in een deelnemerschap van de hackerspace, laat dan hier je (nick)name achter. Wil je ons steunen door daadwerkelijk deelnemer te worden? Dat kan via deze pagina
| nickname | woonplaats | betaalt deelnemerbijdrage | opmerkingen |
|---|---|---|---|
| Boekenwuurm | Eindhoven | Ja | |
| fhp | Eindhoven | ||
| bef0re | Eindhoven | ||
| Sebastius | ver weg | voor 1 jaar | |
| redlizard | Eindhoven | ||
| luc | Vroenhoven / Diemen | donateurdeelnemer | |
| benadski | "naast" RevSpace | ||
| Kartoffel | Eindhoven | Ja | |
| Xesxen | Reizend circus | ||
| Maeddoc | Potentieel in de buurt van L-Space, maar nog niet | ||
| NovemberBravo | Soest "Naast" Bitlair | Friend of the space | |
| Sling | Regio Eindhoven | ||
| ]V[ | Regio Eindhoven | ||
| bn | Eindhoven | ||
| Derecho | Eindhoven |